Agitujemy, zapraszamy, zapowiadamy!

  U nas kampanii nie ma końca - zatem, zapraszamy nieustannie na finał Wesołych Biegów Górskich! Przypominamy, że ostatni bieg z naszego jesiennego cyklu zostanie rozegrany w przyszłą sobotę (nie tą najbliższą) - czyli 7.listopada. Warto będzie się pojawić, warto się zapisać... Dlaczegóż to?

  Powodów możemy wymienić co najmniej kilka. Poza tymi oczywistymi - bieganie w pięknym lesie na fajnej trasie, baaardzo sympatyczne Państwo Zawodnictwo (o orgach nie będę pisać, bo i po co...) - dochodzi jeszcze parę. Mianowicie - czempioni jesiennego cyklu będą mogli odebrać swoje puchary, dyplomy i medale. Ale - nie tylko oni mają szansę na nagrody!

  A to dlatego, że listopadowy bieg będzie zarazem Jesiennym Pucharem 360° w Biegach Górskich - zatem dekorować będziemy także najszybszych w tym, konkretnym, biegu. Ponadto - w puli nagród, które uzbieraliśmy na cały cykl, jest kilka takich, które zostaną rozlosowane wśród uczestników finałowego biegu. Wystarczy zapisać się, pobiec - no i zachować swój numer startowy aż do dekoracji, kiedy to będziemy losować fanty. 

 No i jest jeszcze jeden powód; otóż w trakcie biegu zaprezentujemy terminy zimowego cyklu Wesołych Biegów Górskich'2016! Pytań, czy w Starej Miłośnie będziemy biegać także zimą, było sporo. No, to odpowiedź już znacie - biegi będą. Fajnie? My też się cieszymy. Do 7.listopada postaramy się przygotować komplet informacji, czyli terminy, regulaminy i takie tam... Aha - bieganie z mapą, czyli WesolInO, też bardzo poważnie wchodzi w grę.

 Dobra, na dzisiaj dobrych wiadomości chyba wystarczy? Zapraszamy na zawody 7.listopada, do zobaczenia!

P.S.

No i - niezmiennie - zapraszamy także na nasze treningi na hali; w poniedziałki i środy o 20.30.