Będą filmy?... I dwa inne ogłoszenia.

  Ponoć (filmy) będą. Mowa o materiałach dokumentalnych, nakręconych podczas ostatniej rundy Wesołych Biegów Górskich. Taki króciutki - ze startu - to można już od jakiegoś czasu obejrzeć sobie na naszym fb. Ale tu mowa o zupełnie poważnej produkcji; na tyle poważnej, że zespół nagrywający nie szalał specjalnie z kamerą na trasie, kontentując się ujęciami bardziej statycznymi. No, ale dobry kadr i montaż czynią cuda - więc niecierpliwie czekamy na ową produkcję TVP. Bo właśnie o tej szacownej firmie mowa. Ponoć filmik ma być do obejrzenia w najbliższą niedzielę w programie 2 TVP (domniemuję, że w paśmie regionalnym?). Kiedy poznamy dokładną godzinę emisji, nie omieszkamy się tą radosną informacją podzielić.

  No, to tyle w kwestii oglądania. Po drugie - sygnalizowaliśmy wysyp rzeczy znalezionych. Niestety - portfel, telefon i bluza już zostały rozpoznane i namierzone przez zgubców, więc pula nieruchomości w naszym magazynie nie wzrośnie. Bluzę dostarczymy na start biegu finałowego, precjoza już odebrane.

 I ostatni drobny komunikat - przypominamy, zwłaszcza mieszkańcom Starej Miłosny i okolic, że w każdy poniedziałek i środę wieczorem proponujemy wspólne męczenie się na hali - czyli treningi ogólnorozwojowe. Nie zaszkodzą one biegaczom, oj, nie... Detale wyskoczą po kliknięciu ciężarka:

Komentarze